Dzień Mamy – 10 pomysłów na prezent

babeczki

Gdy byłam mała najczęstszym prezentem dla mojej Mamy była własnoręcznie zrobione laurka, a piosenka “Kochana Mamo” była wyryta na pamięć w głowach wszystkich dzieci. Od tamtych dni trochę czasu minęło i wiele się zmieniło, lecz nadal co roku pamiętam o tym dniu. Poniżej znajdziecie kilka pomysłów na umilenie życia Waszym mamom.

1.Biżuteria z grawerem

Tego typu biżuteria to nie tylko ozdoba, ale także pamiątka na długie lata. Najbardziej popularne są naszyjniki i bransoletki, w wielu wzorach i kolorach.

Zdjęcie ze strony: www.lilou.pl
Zdjęcie ze strony: www.lilou.pl

2. …albo bez grawera 🙂

Biżuteria z grawerem to nie jedyny rozwiązanie! Delikatne ozdoby ze srebra/złota bądź kamieni szlachetnych to też dobry pomysł, o ile stylem pasują do osoby, która będzie je nosić.

Zdjęcie ze sklepu: e-sentiell.com
Zdjęcie ze sklepu: www.koral-art.pl

3.Box niespodzianka

Może to być box kosmetyczny, czytelniczy bądź inny, w zależności od upodobań obdarowywanej. Tak na prawdę liczy się super niespodzianka i to jeszcze ładnie zapakowana.

beglossy najlepsze kosmetyki

4.Bilety do kina/teatru

Chwila rozrywki i odpoczynku to zawsze dobry pomysł, najlepiej w gronie najbliższych. Bilet dla dwojga do kina, teatru albo na inna formę rozrywki sprawdzi się w każdej sytuacji! 🙂

5.Dobrej jakości kosmetyki

Każdej kobiecie przydadzą się dobrej jakości kosmetyki, Nasze Mamy zasługują na to, by poczuć się pięknie. Może to być dobra paletka cieni Zoeva albo krem do twarzy Organique, w zależności od potrzeb i upodobań, liczy się jedynie jakość.

Zdjęcie ze sklepu: www.zoevacosmetics.com
Zdjęcie ze sklepu: www.organique.pl

6.Książka

Jeśli Twoja Mama nie jest statystycznym polakiem i lubi czytać książki, to myślę, że ten prezent jest idealny. Warto wybrać jej ulubione książki, do których zawsze będzie wracać bądź jakąś sagę, żeby za szybko nie skończyła się przyjemność z czytania.

Zdjęcie ze sklepu: www.empik.com

7.Ramka ze zdjęciem

Waszym albo całej rodziny. Jedna ramka, pięć albo album, forma nie ma znaczenia, lecz zawartość. To prezent prosto z serca, który zawsze wywołuje uśmiech na twarzy.

Zdjęcie ze sklepu: multiramki.pl

8.Planner

Powszechnie jest wiadomo, iż Mamy to najbardziej zapracowane osoby na świecie. Choć organizację czasu mają wyćwiczoną do perfekcji, to na pewno przyda im się mała pomoc w pięknym wydaniu.

Zdjęcie ze sklepu: www.happyplanner.pl

9.Własnoręczne wypieki

Nie ma lepszego prezentu niż ten zrobiony własnoręcznie, prosto z serca. A do tego każdy (albo prawie każdy!) uwielbia słodkości. Pięknie ozdobione babeczki lub ciasto na pewno sprawią radość.

10.Wspólny czas razem

Bo nie ma nic cenniejszego niż czas spędzony z rodziną. Najlepsze prezenty to uśmiech, troska i miłość. Warto ten dzień spędzić ze swoją Mamą, nie ważne w jaki sposób! 🙂

Mam nadzieje, że ten wpis Wam się przydał i znaleźliście inspirację na ten wyjątkowy dzień! A Wy macie jakieś sprawdzone sposoby, by sprawić swoim bliskim przyjemność?

(Visited 134 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz