Najgorsze seriale Netflix Originals

Seriale Netflixa

Poniżej znajdziecie seriale, które kompletnie mnie nie wciągnęły. Historie mają potencjał, ale fabuła i postacie zupełnie mnie nie przekonują. Wiem, że niektóre z tych produkcji są dobrze oceniane, ale dla mnie to kompletna klapa. Zapraszam na zupełnie subiektywną listę “Najgorsze seriale Netflixa”.

Najgorsze seriale Netflixa

The Umbrella Academy

Historia miała potencjał, ale coś poszło nie tak. Fabuła jest niezwykle mizerna, a serial po prostu nudny. Jedyna perełka w serialu to postać Klausa – uwielbiam!

The Umbrella Academy - Seriale Netflixa

Rzymskie dziewczyny

Serial o młodych dziewczynach, które mają dużo pieniędzy i mało rozumu. Z nudów latają po klubach i sypiają z kim popadnie. Scenariusz jest mało wartościowy i nic z niego nie wynika, a gra aktorska woła o pomstę do nieba.

- Seriale Netflixa

The Titans

Większość produkcji Netflixa o superbohaterach jest mocno przeciętna. The Titans nie wyłamuje się z szeregu. Choć fabuła zdecydowanie bardziej wciąga niż ta w The Umbrella Academy, to i tak nie zaliczyłabym tej pozycji do najlepszych.

The end of the F***ing World

Wiem, że wiele osób było zachwyconych tym serialem, mnie jednak on nie przekonał. Główne postacie zupełnie mnie mi się nie podobały, wydają się naciągane i zagrane na siłę. Było kilka minut fajnego, czarnego humoru, ale i tak żałuję straconego czasu.

Iron Fist

Iron Fist to zdecydowanie najgorszy serial Netflixa, jaki miałam nieszczęście obejrzeć. Historia zupełnie nie wciąga, fabuła to zupełny miszmasz bez logiki, gra aktorska jest na bardzo niskim poziomie. Zdecydowanie nie polecam!

Iron Fist

Lista najgorszych seriali Netflixa jest dość krótka. Wynika to przede wszystkim z faktu, iż dużo pozycji zostaje przeze mnie odrzuconych już po obejrzeniu zwiastuna. Uwielbiam oglądać seriale, staram się jednak wybierać te które mają duży potencjał i dobre oceny widzów. Te, mimo przejścia wstępnej “selekcji”, nie zachwyciły mnie. A może macie zupełnie inne zdanie o tych produkcjach? Dajcie znać, które seriale według Was są najgorsze.

Nie wiecie co warto obejrzeć? Zapraszam na wpis o najlepszych serialach Netlixa!

Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony: spidersweb.pl

(Visited 134 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz