BeGlossy Sierpień 2017 – Summer Smile

Właśnie dotarło do mnie nowe pudełeczko BeGlossy Sierpień 2017 – Summer Smile. Jest w nim sześć produktów, które teoretycznie mają się przydać na letnie wyjazdy. Tyle słowem wstępu, przejdźmy jednak do zawartości.

Gillette, Venus Treasures – Maszynki do golenia

22,69 zł / produkt pełnowymiarowy (3 sztuki)

Hmmm… maszynki do golenia nie są moim wymarzoną zawartością pudełka. Ten produkt był już znany przed wysyłką i w tym momencie pomyślałam, że mogę być bardzo zawiedziona w tym miesiącu. Szczerze mówiąc jak dla mnie wszystkie maszynki są takie same i designerski wygląd nic nie zmienia. Jestem na nie.

MYIO, OMG! Mono Eyeshadow

9,99 zł / produkt pełnowymiarowy (3 g)

Cienie do powiek to moje małe uzależnienie, lubię różnorodne makijaże oka. Choć produkt ten nie ma wielkiej wartości, to ucieszyłam się gdy BeGlossy oznajmiło, że pojawi się w pudełku. Najpierw zaskoczył mnie intensywny różowy kolor, ale lubię eksperymentować z wizażem. Na wyjazdy letnie na pewno się przyda. Jednym z moich ulubionych sposobów na zaadaptowanie trudnych kolorów do makijażu oka jest kreska na dolnej powiece.

Manna Kadar, Runway Ready Face Primer

60, 40 zł / miniaturka (8 ml)

Od dłuższego czasu nie korzystam z baz do makijażu, oprócz tych do oczu. Cieszę się jednak, że w pudełku znalazł się kosmetyk z wyższej półki, a nie drogeryjny i do tego nie testowany na zwierzętach. Myślę, że wypróbuję ten primer na wakacjach, w ciepłe dni makijaż szybko potrafi zejść z twarzy. Jednak nie jestem super zadowolona z tego produktu.

Biolaven, Krem do twarzy na dzień

25,83 zł / produkt pełnowymiarowy (50 ml)

Krem do twarzy i do tego naturalny – niby wszystko fajnie… a jednak nie. To trzecie z kolei pudełko BeGlossy, w którym dostaje krem do twarzy. Ile można? Ostatnio pudełka nie są zbyt kreatywne. Jestem zawiedziona.

OSIS+ Session Label, Pasta węglowa

5,23 / miniatura (5 ml)

Nie miałam wcześniej styczności z tą marką, więc jest to dla mnie nowość, cena wskazuje na to, że to produkt z wyższej półki. I na tym plusy się kończą. Nie używam produktów do stylizacji włosów, a pasta do włosów nadaje się tylko w przypadku krótkowłosych pań. Nie to jest jednak najgorsze, lecz to, że pudełku znalazł się drugi produkt z tej samej firmy, także do stylizacji włosów.

OSIS+ Session Label, Suchy lakier Fix Strong Hold

23,33 zł / miniatura (100 ml)

Moim zdaniem, ten produkt jest bardziej uniwersalny niż pasta do włosów. Jak wcześniej zaznaczyłam, nie używam tego typu produktów, więc zadowolona z niego nie jestem. Nie wiem czy go użyję. Plusem jest to, iż miniatura jest spora (1/3 pełnowymiarowego produktu) oraz to, iż nie jest to produkt drogeryjny.

Podsumowanie

Wartość pudełka: 147, 47 zł

Wartość pudełka jest raczej standardowa, zyskujemy około 100 zł oszczędności kupując te produkty w ramach pudełka. Jednak jestem na prawdę zawiedziona, zawartość jest bardzo słaba. Dwa produkty do stylizacji włosów? Trzeci raz z rzędu krem do twarzy? Maszynki do golenia? To jakieś nieporozumienie. Primer i cień do powiek są ok, jestem nawet z nich zadowolona. Sama jednak nie kupiłabym sobie żadnego z tych kosmetyków.

Zapraszam do recenzji poprzednich pudełek BeGlossy:

BeGlossy Lipiec 2017 Happy Colors

BeGlossy Czerwiec 2017 – Lucky Box

(Visited 308 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz