Relacja z Beauty Days 2017

Beauty Days

W sobotę byłam uczestnikiem Beauty Days 2017, przeczytajcie moją relację i opinię o tym niezwykle ciekawym wydarzeniu! 🙂

Organizacja

Targi kosmetyczne Beauty Days 2017 trwały 3 dni (19, 20, 21 maja) i zorganizowane były w jednej z hal Ptak Warsaw Expo. Bilety były darmowe dla wszystkich zarejestrowanych osób, a rejestracje można było przeprowadzić również na miejscu. Do miejsca targów, zlokalizowanych w Nadarzynie, można było dotrzeć dzięki darmowemu autobusowi lub skorzystać z darmowego parkingu. Hala podzielona była na cztery główne strefy tematyczne: makijaż, pielęgnacja i manicure/pedicure, fryzjerstwo, a także mniejsze, takie jak: strefa eco, strefa kosmetyki profesjonalnej i inne. Zorganizowane także dodatkowe wydarzenia, takie jak: warsztaty, wykłady, zawody i konkursy. Liczba wystawców była bogata i każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie.

opaski beauty days

Zakupy

Targi kosmetyczne to świetne miejsce na zrobienie zakupów. Wszyscy wystawcy oferują rabaty, zazwyczaj produkty są tańsze, zwykle o około 20%, często także można spotkać promocje typu 2+1. Ja zakupiłam pędzle do makijażu oczu firmy Maestro, nr 480 za 15 zł oraz nr 320 i 790 po 10 zł. Zdecydowałam się także na podkład Pierre Rene Skin Balance za 23 zł i słoiczek bazy pod cienie Myio za 8 zł, w prezencie dostałam eyeliner w odcieniu ciemnej zieleni. Moim najgorszym zakupem okazał się korektor pod oczy z firmy Sleek. Pozytywnym aspektem zakupu była cena niższa o 50%, negatywnym fakt, że zostałam oszukana przez sprzedawczynię na temat odcieniu produktu, który okazał się niesamowicie ciemną pomarańczą, a nie super jasnym odcieniem.

zakupy beauty days

Wydarzenia

Plan targów był bogaty w wydarzenia dotyczące fryzjerstwa, kosmetyki i makijażu, a także spotkania z ludźmi z branży kosmetycznej. Uczestniczyłam w pełni w jednym wydarzeniu, a mianowicie w warsztatach makijażu z Golden Rose. Tematyką spotkania było konturowanie twarzy. Uważam jednak, że był to bardziej pokaz, wykład niż warsztaty, gdyż uczestnicy nie brali w nim aktywnie udziału. Warsztaty była na poziomie bardzo podstawowym i nie dowiedziałam się nic czego już bym nie wiedziała, ale przeprowadzone były w sposób przyjemny i profesjonalny, zapoznający Nas z produktami marki. Wszyscy uczestnicy dostali upominki w postaci kompaktowego lusterka, notesu oraz książeczki opisującej wszystkie kosmetyki marki. Warsztaty oceniam neutralnie, uznaje je za przydatne jedynie dla laików kosmetycznych, jednakże zostały przeprowadzone profesjonalnie.

Kogo można spotkać na targach?

Oprócz wystawców, można spotkać wielu ludzi związanych z branżą kosmetyczną. W tym roku gośćmi wydarzenia były wiele osób prywatnych (pasjonatów, jak i osób zawodowo zajmujących się kosmetyką i fryzjerstwem) oraz firm. Główną atrakcję była jednak rzesza blogerek i sławnych osób, zainteresowanych branżą kosmetyczną. Na targach widziałam zarówno oficjalnie zaproszone osoby, jak Maja Sablewska czy Red Lipstick Monster, jak i te które przyszły z własnej inicjatywy, jak: Anioł na resorach i inne blogerki urodowe.

red lipstick monster

Moja opinia o targach

Targi są miejscem, gdzie możesz spotkać ciekawych ludzi, poznać niezwykłe marki kosmetyczne. To okazja do zakupów, rozwijania umiejętności kosmetycznych, zapoznania się z ofertą produktów dostępnych na rynku. Targi Beauty Days były zorganizowane profesjonalnie, hala była duża, nie było ścisku i spokojnie można było się ze wszystkim zapoznać. Program był bogaty, a lista wystawców różnorodna. Jeśli was nie było, to żałujcie i wybierzcie się następnym razem! 🙂

 

(Visited 147 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz