Czy warto zamawiać boxy kosmetyczne?

beglossy

Boxy kosmetyczne są coraz bardziej popularne na rynku i mają wiele wielbicielek. Na czym to tak w ogóle polega? Do kogo skierowana jest oferta? I czy warto je zamawiać? Zaraz wszystkiego się dowiecie 🙂

 

Jak to działa:

Na rynku jest dostępnych wiele firm oferujących pudełka kosmetyczne, występują między nimi pewne różnice. Główne założenie polega na tym, iż co jakiś czas (zwykle co miesiąc) wysyłane jest do Nas pudełko z kosmetykami do przetestowania. W niektórych firmach zawartość pudełka jest niespodzianką (super!) : ShinyBox, BeGlossy, Naturalnie z Pudełka i wiele innych, a czasami od początku wiemy co się w nich znajdzie, a do tego możemy sobie co nieco powybierać: JOYbox oraz Face&Look. Oferta jest bardzo bogata, istnieją pudełka tematyczne, prezentowe, męskie, z naturalnymi produktami, ekskluzywne, a także z trochę inną niż kosmetyczna zawartością.

Cena:

od 29 do 119zł

 

Ja najczęściej zamawiam BeGlossy, dlatego to właśnie na podstawie tego boxa ocenie czy warto je zamawiać. Koszt subskrypcji to 49 zł, możemy zaoszczędzić kupując pudełka w pakietach, 3-, 6-, 12-miesięcznych. W pudełku znajduje się min. 5 kosmetyków, zarówno próbki, miniaturki, jak i kosmetyki pełnowymiarowe.

boxy kosmetyczne

Plusy:

  • wartość zawartości jest znacznie wyższe niż cena, którą płacimy za boxa ( zwykle box wart jest około 100 zł, a nawet wiecej)
  • kosmetyki, które dopiero wchodzą na polski rynek
  • zdarzają się kosmetyki luksusowe (próbki lub miniatury, czasami pełnowymiarowe)
  • nowości i innowacje kosmetyczne
  • możliwość przetestowania, które składniki i kosmetyki najbardziej odpowiadają naszym potrzebnym
  • miła niespodzianka raz w miesiącu 🙂

Minusy:

  • kosmetyki nieadekwatne do urody
  • zdarzają się kosmetyki drogeryjne
  • nigdy nie wiemy co się tam znajdzie, a zawartość może Nam zupełnie nie odpowiadać
  • zamawiając dużą ilość boxów szybko można nabyć zapas kosmetyków na najbliższe 10 lat 😉

Podsumowanie:

Ja uwielbiam boxy kosmetyczne i najczęściej wybieram te, które są niespodziankami. Największą frajdę sprawia mi otwieranie pudełka i odkrywanie nowych kosmetyków. Osobą, które są zainteresowane tematem urody i lubią testować różne kosmetyki, szczerze polecam zamawianie boxów. Jeśli nie lubisz niespodzianek i masz ulubiony zestaw kosmetyków, którego nie zamierzasz zmieniać, nie zamawiaj ich!

Mam dla Was specjalną zniżkę. 15% rabatu dla osób, które chciałyby zacząć swoją przygodę z GlossyBox:

15% rabatu na pierwszy box!
Sprawdź już teraz!

BOX15TT

Zniżka % liczona jest od wartości pierwszego zestawu beGLOSSY

(Visited 353 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz